Protest w sprawie Zbiornika RacibórzDrukuj

Protest w sprawie Zbiornika RacibórzJak już informowaliśmy środki na Zbiornik Racibórz decyzją Ministra Rozwoju Regionalnego "zostaną skierowane na pozostałe projekty odrzańskie". Kluczowa inwestycja przeciwpowodziowa dla woj. śląskiego, zbiornik Racibórz Dolny, została usunięta z listy projektów indywidualnych Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Oznacza to, że projekt nie otrzyma ponad 330 mln zł dofinansowania z UE.

Elżbieta Marszałek - główny Organizator Flisów Odrzańskich oraz Wiceprezes Ligi Morskiej i Rzecznej zwróciła się do wszystkich, którym nie jest obojętna Odra i Odrzańska Droga Wodna słowami: ZAPROTESTUJMY wspólnie: Instytucje i społeczne organizacje. Przedstawmy Protest na piśmie i poprośmy o spotkanie z Panią minister RR. Bez szybkiego zakończenia inwestycji tak długo oczekiwana szansa dla Odry znowu zepchnięta w cień. Chyba my - ludzie Odry - nie możemy milczeć!

List do Premiera w tej sprawie można pobrać stąd: Protest_Zbiornik_Raciborz.doc a następnie (w miejsca w dokumencie wpisane kursywą) wstawić: u góry datę i miejscowość a na dole imię, nazwisko i/lub nazwę instytucji, adres zamieszkania bądź siedziby oraz dodać adres e-mail lub telefon. Te dane uwiarygodnią podpisaną osobę.

Uzupełniony dokument można wydrukować i wysłać pocztą zwykłą, faksem lub dodać jako załącznik do poczty e-mail. Dane teleadresowe Kancelarii Premiera podane są w nagłówku dokumentu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?